Kontakt

Zostaw nam wiadomość

PROSUPPORT Sp. z o.o.

ul. Broniewskiego 101/38
01-877 Warszawa
Polska

Adres korespondencyjny:
30 Stycznia 7/2
66-400 Gorzów Wlkp.

NIP: 5993167617
Regon: 081151629
Kapitał zakładowy: 500.000,00 PLN

Nasze oddziały

Adres korespondencyjny:
ul. 30 Stycznia 7/2, 66-400 Gorzów Wlkp.

Wskazówki dojazdu

Czynne od poniedziałku do piątku:
w godz. od 8:00 do 16:00
www.prosupport.work

Osoby do Kontaktu:
Karolina Czopor / dyrektor generalny
karolina.czopor@prosupport.work

Ilona Kunicka / dyrektor finansowo-handlowy
tel. +48 600 039 344
ilona.kunicka@prosupport.work

Nataliia Nahorna / koordynator
tel./viber +48 600 604 953
nataliia.nahorna@prosupport.work

Oksana Borzylo / koordynator
tel./viber +48 696 502 187
oksana.borzylo@prosupport.work

Biuro SŁUBICE
ul.Piłsudskiego 8c/3, 69-100 Słubice

Wskazówki dojazdu

Czynne od poniedziałku do piątku:
w godz. od 8:00 do 16:00
www.prosupport.work

Osoby do Kontaktu:
Agnieszka Pakulska / Dyrektor biura
tel. +48 731 203 726

Kateryna Mekhnych / Koordynator
tel./viber +48 539 621 766
kateryna.mekhnych@prosupport.work

Volodymyr Horokhovskyi / Koordynator
tel./viber +48 735 375 284
volodymyr.horokhovskyi@prosupport.work

Biuro KOŁOBRZEG
ul. Armii Krajowej 8/8, 78-100 Kołobrzeg
(1 piętro)

Wskazówki dojazdu

Czynne od poniedziałku do piątku:
w godz. od 8:00 do 16:00

Osoba do Kontaktu:
Myroslav Nikitenko / spec. ds. kontaktu z klientem
tel./viber +48 606 303 454
myroslav.nikitenko@prosupport.work

Contact:
Marcelina Molik / director
tel. +62 822 4707 2140
marcelina.molik@prosupport.work

Ketut Ariyasa / coordinator
tel. +62 853 3336 5728
ketut.ariyasa@prosupport.work

Office in Poland:
ul. 30 Stycznia 7/2, 66-400 Gorzów Wlkp.

Michał Gajewski / coordinator
tel. +48 797 600 801
michal.gajewski@prosupport.work

De Sukrawan / coordinator
tel./whatsapp +48 600 039 020
sukrawan.kadek@prosupport.work

www.facebook.com/Prosupport.INDONESIA

Naszą miarą jest twój sukces

Mamy cały zespół zaangażowany we wspieranie Ciebie i Twojej firmy

Janusz Przykładowy
Tester
Mariusz Stawarski
Marketing Manager
Mariusz Ancuta
Manager
Małgorzata Pera
Administrator
Jacek Eckstein
Marketing Manager